Balzamavimo paslaugos

Balzamavimo paslauga Vilniuje

Balzamavimo paslaugos

Balzamavimo paslauga reikalinga norint paruošti mirusįjį atsisveikinimo ceremonijai. Velionis po balzamavimo procedūros atrodo estetiškiau – pašalinami visi galimų sužalojimų trūkumai, kūnas atrodo higieniškiau. Balzamavimas nepanaikina kūno irimo proceso, tačiau labai sulėtina, kas leidžia artimiesiems deramai atsisveikinti su artimųjų tokiu, kokiu jį prisimena geriausiuose prisiminimuose.
Balzamavimo procese naudojami specialiosios chemines medžiagos, kurios leidžia sulėtinti kūno irimo procesą, atstatyti natūralią išvaizdą, pašalinti kvapą ir galimus išvaizdos trūkumus (žaidas ir pan.).

Kūno balzamavimas. Kodėl tai yra būtina procedūra?

  • Higiena. Kūnas yra dezinfekuojamas, pašalinamas nemalonus kvapas. Balzamavimo procese iš kūno pašalinami visi nereikalingi skysčiai, tokiu būdu jis dezinfekuojamas ir gali būti perduotas artimiesiems atsisveikinimo procedūrai.
  • Sulėtinamas procesas. Balzamavimo procedūra leidžia sulėtinti kūno irimo procesą. Balzamavimo dėka sustabdomas audinių irimas, kūnas įgauna natūralią išvaizdą, veido spalvą. Kūnas atrodo estetiškai.
  • Galimybė atsisveikinti. Balzamavimas – tai galimybė ceremonijos metu deramai atsisveikinti su artimu žmogumi net po avarijos arba kitų tragiškų sužalojimų. Kūnas kuo įmanoma daugiau atstatomas tam, kad artimieji galėtų matyti estetišką vaizdą.

Balzamavimo kaina. Kiek kainuoja balzamavimo paslaugos?

Balzamavimo paslaugos įkainis nustatomas individualiai ir priklauso nuo Jūsų asmeninių pageidavimų. Mūsų specialistai atsižvelgs į visus Jūsų pageidavimus, mirusiojo kūno irimo stadiją, būklę ir kitus niuansus bei pateiks tikslų šarvojimo salės kainos pasiūlymą.

Balzamavimo paslauga. Kur kreiptis?

„KremavimoPaslaugos.lt“ komanda pasirengę Jums padėti – suteikti visą reikiamą konsultaciją, atsakyti į klausimus, suplanuoti ir organizuoti visus mirusiojo kūno balzamavimo paslaugas kur Jus bebūtumėte – dirbame visoje Lietuvoje ir visą parą.

Balzamavimo procedūros eiga. Ką reikia žinoti?

Suprantame, kad susidurti su netektimi visada be abejonių yra labai sunku. Mes negalime palengvinti Jūsų netekties skausmo, tačiau galime sutaupyti Jūsų laiką ir profesionaliai papasakoti apie balzamavimo procedūros eigą bei atsakyti į visus Jūsų kilusius klausimus. Atlikus kūno balzamavimo procedūrą, kūnas yra vėl nuplaunamas, išdžiovinamas ir ruošiamas perduoti jį artimiesiems, pravedamos estetines procedūros (sutvarkomi nagai, plaukai), velionis aprengiamas, ant veido dedama kosmetika.
Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje ir bet kuriuo paros metu, todėl galite būti užtikrinti, kad savo rūpesčius visada galite patikėti mums.

Susisiekti Palikti užklausimą